Paslaugos | rojaustuzai.lt

Paslaugos

Sportinio pokerio klubas “Rojaus Tūzai“. Tai jauki vieta, kurioje laukiami visi sportinio pokerio mėgėjai bei profesionalai. Taip pat visi norintys smagiai ir tūriningai praleisti savo laisvus vakarus, pabūti linksmoje draugų ir bendraminčių kompanijoje, atsigaivinti įvairiais gėrimais, pasistiprinti užkandžiais.
Dėl turnyrų įvairovės čia nesunkiai savo jėgas galI išmėginti tiek pradedantieji žaidėjai, tiek šios sporto šakos pofesionalai. Savo lankytojams siūlome dvi jaukias erves sportinio pokerio žaidimui prie 6 stalų, gėrimus iš baro bei užkandžius net 7 dienas per savaitę. Veikia pokerio mokykla, kurioje visi norintys gali susipažinti su sportiniu pokeriu, jo taisyklėmis bei pasimokyti žaisti. Vasaros metu veikia lauko terasa.

 

Pas mus galite užsisakyti pokerio stalus su dalintojais įvairioms šventėms, renginiams ar privačiam žaidimui. Galime surengti pokerio žaidimą mūsų patalpose, ar bet kurioje jūsų pageidaujamoje vietoje (namuose, įmonėje, sodyboje, gamtoje prie ežero ir pan.). Šios paslaugos užsakymas derinamas individualiai. Prašome skambinti tel. +370 600 00210.

Rengiate įmonės vakarėlį, mergvakarį, bernvakarį ar norite neįprastai atšvęsti savo šventę - galime jums pasiūlyti uždarą vakarą, tik jūsų svečiams. Dėl rezervacijos ir užsakymų skambinkite tel. +370 600 00 210.

Nevaržykite savęs - pritrūkote grynųjų pinigų, bet dar norite pavakaroti pas mus - ne bėda, galite atsiskaityti bankinėmis kortelėmis.

Artėja šventė ir nesugalvojate ką padovanoti artimam žmogui ar draugui? Užsukite pas mus ir įsigykite "ROJAUS TŪZŲ" dovanų kuponą, jūsų pasirinktai sumai.

Taupykite savo brangų laiką - užsiregistruoti į bet kurį turnyrą: jums tereikia parašyti SMS numeriu: +370 600 00 210 arba el. paštu: info@rojaustuzai.lt (Nurodykite į kurį turnyrą registruojatės, savo vardą ir pavardę) ir gaukite garantuotą pirmumo teisę patekti į žaidimą, kad netektų laukti.